Назад Сподели

СТАН ДУПЛЕКС ВО ЦЕНТАР [95м2]

€ 1,200
Опис
Се продава стан од 95м2 на ул „Киро Крстевски – Платник“ во близина на Католичка црква.
Станот се наоѓа на поткровје и се состои од две нивоа.
Првото ниво е со површина од 51 м2 и се состои од : дневен престој, трпезарија и кујна, бања и балкон.
Второто ниво е со површина од 44м2 и се состои од : две спални соби и тоалет.
Станот е модерно уреден и е одлична инвестициска можност и може да се користи и за живеење и за инајмување (booking, aribnb)
Се продава целосно опремен и во цената е вклучен целиот мебел.
Пред зградата постојат и паркинг места кои ги користат станарите на зградата. Истата се состои од 5 ката и не поседува лифт.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
95 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Север
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
26.10.2022
Адреса
ул. Киро Крстевски
Expand Map
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба