Назад Сподели

Пролет

€ 80,000
Опис
Продавам трособен стан во близина на Веро Џамбо. Квадратура 60 м2, подрум 6 м2 и паркинг пред зграда. Станот не е реновиран.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
30.10.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
075435155
Viber
075435155
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 80,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба