Назад Сподели

Izdavam namesten stan

€ 350
Опис
Namesten stan za familiaja vo centar na Skopje.So gradsko parno.Stanot e na 5 sprat,zgradata ima lift.
Станот
Се издава
Слободен од
01.09.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
09.09.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Leninova 55
Expand Map
Мобилен
077525065
Viber
38977525065
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба