Назад Сподели

Izdavanje

€ 250
Опис
Se izdava stan 62m2 vo centar novogradba 1 kat so parno
Станот
Се издава
Слободен од
10.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
62 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
14.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Nikola trimpare 33
Expand Map
Мобилен
070225511
Viber
38970225511
WhatsApp
38970225511
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба