Назад Сподели

Izdavam Stan 42 m2 Centar Debar Malo

€ 240
Опис
Se izdava stan 42 m2  Centar Debar Malo .
Stanot e na 5 sprat so lift , centralno parno ,
dve sobi,  kujna i kupatilo, zatvoren balcon.
Cena 240 evra plus reziski trosoci 
 
Станот
Се издава
Слободен од
15.03.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
42 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
13.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Partizandki odredi 18A
Expand Map
Мобилен
070 255295
Viber
070255295
€ 240
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба