Назад Сподели

Se izdava opremen stan

Цена по договор
Опис
Se izdava kompletno opremen stan,40 m2 kaj cveten pazar,3 kat orientacija jug.Ima parno,klima i 2 lifta.Raspolaga so dnevna soba so kujna i pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci,1 student/studentka
Станот
Се издава
Слободен од
01.10.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1992
Реновиран
2021
Објавен
18.09.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Naroden front 5
Expand Map
Мобилен
071563928
Viber
38971563928
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба