Назад Сподели

Станови во Центар во градба! Stanovi vo Centar vo gradba! Колбико Инженеринг/Kolbiko Inzenering

€ 1,800
Опис
Колбико Инженеринг ви ги претставува становите во новиот станбено-деловен објект на ул. Ѓуро Ѓоновиќ во Центар.

Станови во квадратура од 41 до 231m2!
Вселив: Декември 2024та год.

За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 02 323 8906
Станот
Се продава
Слободен од
30.12.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
71 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2024
Објавен
12.09.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Ул. Ѓуро Ѓоновиќ
Expand Map
Мобилен
071 205 752
Viber
071 205 752
WhatsApp
071 205 752
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,800
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба