Назад Сподели

se izdava stan vo Kapistec

€ 200
Опис
Se izdava stan od 36 m2 i 44 m2, Kapistec Centar -
078-343-100
Станот
Се издава
Слободен од
27.07.2023
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2016
Реновиран
2017
Објавен
27.07.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
sarski odred
Expand Map
Мобилен
078-343-100
Viber
078-343-100
WhatsApp
078-343-100
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба