Назад Сподели

Prodavam stan vo najstrog Centar 35 m na plostad Filip Vtori

€ 74,200
Опис
Продавам стан во најстрог Центар на Скопје од 35 м2 + 7 м2 подрумски простор.
Станот се наоѓа на Плоштадот Филип Втори, спроти Меморијалниот центар на холокаустот на Евреите и Црквата Св. Димитрија (помеѓу Камени Мост и влезот на Старата Скопска Чаршија).
Се наоѓа на 3 кат.
Се состои од 2 посебни простории, мини/чајна кујна и тоалет.
Има градско парно, има клима.
Зградата има лифт.
Цена 74.200 евра.
Инфо на 075761272
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Квадратура
35 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
24.09.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Crvena skopska opstina
Expand Map
Мобилен
075761272
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 74,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба