Назад Сподели

Деловен Простор во Центар-Буњаковец.

Цена по договор
Опис
Деловен простор во Центар Буњаковец Се продава деловен простор 46 м2 во Центар -Буњаковец, во близина на Песталоци. Приземје и сутерен. Деловниот простор  располага со две канцеларии, два тоалети, и две тераси. Празен 1590 е/м2 или Комплетно уреден како на сликите 1790е/м2. 

079/274 136
Станот
Се продава
Слободен од
15.11.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
46 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
14.11.2022
Адреса
Буњаковец
Expand Map
Мобилен
079274136
Viber
38979274136
WhatsApp
38979274136
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба