Назад Сподели

Се издава стан - деловен простор во ГТЦ

Цена по договор
Опис
Се издава деловен простор, празен 
150 м2
ул. Кеј 13 ноември 14, стан бр. 2, први кат
ГТЦ - средна кула
7 простории (со посебна кујна)
2 WC-a 
1 помошна просторија
Греење: Градско парно
Цена за наем по договор.
Станот
Се издава
Соби
poveke-soben
Спални
7
Квадратура
150 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
06.03.2024
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ул. Кеј 13 Ноември бр.14
Expand Map
Мобилен
071304902
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба