Назад Сподели

Стан во Центар

€ 147,000
Опис
Станбен објект 7 катен ОНИКС 

Адреса: Славко Јаневски бр.13, 6ти кат

70m2 Опис: Дневна соба со одделна отворена кујна и простор за трпезрија, две спални, тоалет и купатило 

Паркинг: Гаражно место во затворен простор 

Цена EUR 2.100/м2 + паркинг: EUR 158.000 
Станот
Се продава
Слободен од
05.03.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2024
Објавен
05.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Славко Јаневски бр.13
Expand Map
Мобилен
+31627552166
Viber
+31627552166
WhatsApp
+31627552166
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 147,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба