Iznajmuvam dvosoben stan

€ 400
Опис
Se iznajmuva dvosoben stan vo Cevahir na 9. kat namesten. 
Станот
Се издава
Слободен од
01.01.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
03.01.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
0046709934715
Viber
0046709934715
WhatsApp
0046709934715
€ 400
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба