Назад Сподели

Барам еднособен наместен стан околу 36-45м2 за изнајмување за перод од 6-12 месеци. Бул.3-та Мак. Бригада

€ 11,000
Опис
БАРАМ наместен и минимум еднособен стан под кирија во Аеродром за едно лице за период од 6-12 месеци. Почетен датум 15 Април.
Реонот помеќу Основното Училиште Блаже Конески и Поликлиниката Јане Сандански, по должината на Булевар 3-та Македонска Бригада.
Предвиден  буџет 9000-11000 ден.
Пожелно едно паркинг место.
Станот
Се издава
Слободен од
15.04.2024
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
09.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
070961905
Viber
070961905
€ 11,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба