Назад Сподели

Se izdava nov i namesten stan od 68m2 vo Areodrom so centralno greenje i parking

Цена по договор
Опис
Se izdava nov i namesten stan od 68m2 vo Areodrom so centralno greenje i parking
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
10.07.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
071225382
Viber
38971225382
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба