Назад Сподели

Trosoben namesten stan vo Aerodrom kaj Palma

€ 230
Опис
Agencija Casa iznajmuva trosoben stan vo Aerodrom 60m2 (pozadi Palma) kompletno renoviran i opremen. cena 230e. kontakt: 070 317 751
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Објавен
29.05.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
070317751
€ 230
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба