Назад Сподели

Se izdava za kratok prestoj ili podolgo .

MKD 1,700
Опис
Stanot e vo Mucurin kompletno namesten neposredno do Zeleznicka I na 10 min do centar.
Raspolaga so 2 spalni dnevna kupatilo terasa na 3 kat od 4 .Sloboden parking pred zgrada .
Станот
Краток престој
Соби
trosoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
22.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Venjamin Mancukovski br 8
Мобилен
078419012
Viber
38978419012
WhatsApp
38978419012
Услови за заем
Износ на кредитот
MKD
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
MKD 1,700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба