Назад Сподели

Se prodava nov stan vednas vseliv vo Aerodrom od 65m2 na Visoko prizemje

€ 104,000
Опис
Se prodava nov vednas vseliv trosoben stan vo Aerodrom od 65m2 plus garaza od 20m2. Stanot e gradba 2019 god. Stanot e na visoko prizemje. Se naoga vo Aerodrom vo blizina na Palma slatkarnicata.Ima lift i gradsko parno. Se prodava namesten kako na slikite. Vo stanot ne e ziveeno i vednas e vseliv.Ima imoten list.
Cena 104 000 evra zaedno so grazata i so platena agenciska provizija.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2019
Реновиран
2019
Објавен
10.05.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
078222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 104,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба