Назад Сподели

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

€ 1,690
Опис
Шифра: 23161 Се продава стана на приземје во Аеродром
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
23.08.2023
Адреса
Аеродром
Мобилен
070318400
Viber
070318400
WhatsApp
070318400
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,690
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба