Stan za kratok/ dolg prestoj

Цена по договор
Опис
Se izdava kompletno namesten stan so edna spalna soba, 51m2, parking na -1. Za kratok ili podolg prestoj.
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
51 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
19.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Bul.3 ta Makedonska Brigada 70
Expand Map
Мобилен
38975764410
Viber
38975764410
WhatsApp
38975764410
Цена по договор
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба