Nov trosoben stan vo gradba od 90m2 na sesti kat vo Kosmos

€ 1,100
Опис
Se prodava nov stan vo zgradata od Kosmos trosoben od 90m2 na 6/12 kata.Stanot e vo gradba za vseluvanje avgust 2023 god. Ima list za predbelezuvanje za moznost da se podigne kredit stanben. cenata e so vklucen DDV i vklucena agenciska provizija.Isto ima i obezbeden parking mesto od 6000 evra pod zgradata.
Cena 1100 evra/m2
Cenata e so platen danok i agenciska provizija
tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
90 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Адреса
078222112
Expand Map
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,100
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба