Назад Сподели

Prodavam cetvorosoben dupleks vo Micurin

€ 112,000
Опис
Се продава дуплекс четворособен стан на мирна локација во Мичурин со вкупна површина од 132 м2.
Станот располага со дневна соба,кујна и терпезарија,една спална соба,купатило, тераса и балкон на првиот кат и две големи спални соби со купатило на вториот спрат.Се продава со вградени плакари и кујна.
Станот се наоѓа на 5 -ти кат со лифт,има непречен поглед према градот, a од терасата има поглед према Водно.
Греењето е регулирано со сопствено парно,има 4 клима уреди од кои два се инвертери.
Станот
Се продава
Слободен од
15.11.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
132 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2007
Реновиран
2022
Објавен
15.11.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
улица Анастас Митрев број 23
Expand Map
Мобилен
076298315
Viber
38976298315
WhatsApp
38976298315
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 112,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба