Назад Сподели

Се продава комплетно наместен стан во Мичурин

Цена по договор
Опис
Се продава комплетно наместен стан во Мичурин Аеродром спроти ОУ Блаже Конески. Станот е 43м2,  на 4ти кат со лифт.
Контакт броеви 
070400636
070300636
Станот
Се продава
Слободен од
18.06.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
43 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2006
Реновиран
2007
Објавен
18.06.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Анастас Митрев
Expand Map
Мобилен
070400636
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба