SE izdava kompletno renoviran namesten stan vo Novo Lisice moze I za pokratok prestoj od 3 do 6 meseci

€ 250
Опис
So 2 spalni trpezarija dnevna kujna kupatilo izlez na 3 terasi
Станот
Се издава
Слободен од
15.04.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
3
Квадратура
79 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2010
Реновиран
2021
Објавен
15.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Asnom br58/2-16
Expand Map
Мобилен
078437963
Viber
38978437963
WhatsApp
38978437963
€ 250
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба