Назад Сподели

Се продава стан од 66м2 со 3 спални соби кај Гет кафе во Аеродром

€ 81,000
Опис
Се продава стан од 66м2 со 3 спални соби, на 5/8 кат со лифт кај Гет кафе во Аеродром. Градба 2005 година, со централно греење, тераса и остава. Има подземна гаража од 26м2 за 2 возила.
Цена 81.000 евра со гаража
шифра 2003
контакт телефон 076/220-528
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
66 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2005
Објавен
12.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Аеродром
Expand Map
Мобилен
076220528
Viber
38976220528
WhatsApp
38976220528
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 81,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба