Назад Сподели

Стан во Џевахир

€ 90
Опис
Се продава стан од 62м2  во Џевахир,кула Б на 5ти спрат со дневна и 2 спални и сопствено паркинг место на -1
Станот
Се продава
Слободен од
15.08.2023
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
62 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
14.08.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Матеа Матевски 22
Expand Map
Мобилен
071271096
Viber
38971271096
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 90
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба