Назад Сподели

Se izdava stan za kratok prestoj vo Star Aerodrom

€ 25
Опис
Se izdava trosoben namesten stan vo nova zgrada vo Aerodrom na 8 min od zeleznicka .Stanot e kompletno namesten .
Станот
Се издава
Слободен од
02.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2020
Објавен
02.05.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
078419012
Viber
078419012
WhatsApp
078419012
€ 25
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба