Назад Сподели

СЕ ИЗДАВА СТАН во Стар Аеродром

€ 200
Опис
Издавам наместен стан во Стар Аеродром до црквата Св.Илија.
 
Станот
Се издава
Слободен од
15.04.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
56 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
15.04.2024
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
077581871
Viber
075600937
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба