Назад Сподели

Стан во Аеродром

MKD 10,000
Опис
Станот се наоѓа на високо приземје. Гледа на мирен дел од населбата, конкретно военото фудбаското игралиште. Се наоѓа во близина на поликлиниката на Јане Сандански. Со станот се изнајмува и паркинг место кое се наоѓа на самиот влез на зградата. Станот е делумно наместен.Има кујна и плакари. Не е вклучено парно, но многу лесно се загрева.
Станот
Се издава
Слободен од
04.11.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
43 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2016
Објавен
04.11.2022
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Васко Каранѓелески 19 Скопје
Expand Map
Мобилен
070959056
Viber
38970959056
MKD 10,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба