Назад Сподели

Се издава

Цена по договор
Опис
Се издава наместена гарсоњера, 34квадрати со баклон, во близина на поликлиниката Јане Сандански.
Цена по договор 
Број за контакт 078516729
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2022
Соби
garsonjera
Спални
1
Квадратура
34 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
27.06.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Руди Чајевац
Expand Map
Мобилен
078516729
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба