Назад Сподели

Се издава луксузен стан во Cevahir Sky City, 100 m2

Цена по договор
Опис
Се издава/For Rent
Се издава нов стан од 100m2, во населба Аеродром, во комплекс Cevahir Sky City блок А;
Станот се наоѓа на 22 кат ( од 40 ), зградата располага со 6 лифтови. Во зградата има максимален комфорт, одлична хигиена.
Станот се издава комплетно уреден во луксузен стил: истиот располага со уредени 2 спални соби, комплетна кујна со сите технички апарати, 2 тоалети, 1 остава, 3 француски балкони. Со станот следува и приватно паркинг место на -2 .
Станот има централно греење и ладење (HVAC систем) и топла вода 24/7
Станот е лоциран во непосредна близина на училишта и градинки, маркети, и на 4,2 км од плоштадот Македонија;
Cevahir Sky City комплексот располага со сопствен спа центар со базен, сауна, турски бањи, фитнес центар, и сопствен внатрешен пристап до трговскиот центар;
Станот располага со преубав директен панорамски поглед кон градот;

ВЕДНАШ СЛОБОДЕН
Станот
Се издава
Слободен од
09.11.2022
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
3
Квадратура
100 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
22
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2017
Објавен
09.11.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Cevahir Sky City
Мобилен
072249970
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба