Назад Сподели

Se izdava stan so posebna spalna soba vo Aerodrom

€ 240
Опис
se iznajmuva stan vo naselba aerodrom 40m2 so posebna spalna kompletno namesten 070688111 wi-fi,kabelska-tv,celosno opremen dneven prostor ,celosno opremena spalna soba,i celosno opremena kujna,obezbeden parking
Станот
Се издава
Слободен од
15.07.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2005
Реновиран
2019
Објавен
29.06.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
poliklinika jane sandanski kaj kruzen tek
Expand Map
Мобилен
070688111
Viber
38970688111
€ 240
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба