Назад Сподели

Posleden nov stan od 67m2 na 8/13 kata vo Aerodrom Superium

€ 1,400
Опис
Se prodava nov stan vo gradba vo noviot kompleks SUPERIOR vo Aerodrom. Stanot e 67m2 e na 8/13 kata ke bide gotov vo septemvri 2024 god.Toa e nov kompleks so trgovski Centar se naoga do poranesna Makedonija tabak na Treta Makedoska.
67m2 trosoben na 8 kat prva zgrada
Cena 1400 evra/m2 + garazno mesto od 7500 evra Cenata e so danok i agenciska provizija
Tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба