Izdavam stan pod kirija na odlicna lokacija Aerodrom

Цена по договор
Опис
Izdavam stan pod kirija kompletno nov 47m na odlicna lokacija vo Aerodrom na 5min od centar kontakt telefon    -      071 293-523
Станот
Се издава
Слободен од
02.06.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
47 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
02.06.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Metodija satorlov
Expand Map
Мобилен
071293523
Viber
38971293523
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба