Назад Сподели

Se izdava stan vo Micurin

€ 350
Опис
Se izdava 3 soben stan vo Micurin kompletno namesten na samo 5 min do zeleznicka .
Станот
Се издава
Слободен од
10.07.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2007
Реновиран
2020
Објавен
07.07.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Venjamin Mancukovski br 8
Мобилен
078419012
Viber
38978419012
WhatsApp
389419012
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба