Izdavam stan vo aerodrom

Цена по договор
Станот
Се издава
Слободен од
15.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
59 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
10
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2017
Објавен
14.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Metodija Shatorov-Sharlo 11-1
Expand Map
Мобилен
075361722
Viber
38975361722
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба