Назад Сподели

Нов невселен стан во Урбан Гарден(Леснина)

€ 250
Опис
Се издава нов невселен стан 32м² на 8ми спрат, со две соби  плус гаражно место во Урбан Гарден(Леснина), Општина Аеродром.
 
Станот
Се издава
Слободен од
15.05.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
32 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
13.05.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
071/385-402
Viber
071/385-402
WhatsApp
071/385-402
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба