Назад Сподели

Продавам стан во стар Аеродром

€ 1,400
Опис

Продавам стан во стар аеродром, позади тобако 2 во високите кули.
12 спрат, реновиран, наместен
78 м2 + тераса 5м2 + подрум 3м2
 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
78 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
12
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1974
Реновиран
2020
Објавен
09.12.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Руди Чајавец 8
Expand Map
Мобилен
078365277
Viber
38978365277
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба