Назад Сподели

Се бара за изнајмување стан до 130 евра

€ 130
Опис
Се брата стан за изнајмување до 130 евра Скопје
 
Станот
Се издава
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
08.10.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
skopje
Expand Map
Мобилен
075415261
€ 130
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба