Garsonjera

€ 55,000
Опис
29m2 na 5 kat juzna strana dva lifta novogradba nameste ful za 55.000evra 077574555 fiksno
Станот
Се продава
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
29 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
09.12.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
M.satorov sarlo
Мобилен
077574555
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 55,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба