Назад Сподели

Се продава стан кај Нова Железничка од 92м2

€ 93,000
Опис
Се продава стан кај Нова Железничка од 92м2 со 2 спални, 2 бањи и со можност за трета спална. Станот има 2 лоѓии. На 14/16 кат со лифт со убав поглед.
Ориентиран И/З/Ј.
Централно греење и подрум.
Цена: 93.000 евра
шифра: 2004
кон.тел. 076/220-528
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
92 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
14
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
12.04.2022
Адреса
Аеродром
Expand Map
Мобилен
076220528
Viber
38976220528
WhatsApp
38976220528
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 93,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба