Продавам стан 78м2 Ново Лисиче

Цена по договор
Опис
Се продава стан во Ново Лисиче на одлична локација со две спални и комотни дневна , кујна, терпезарија, голем ходник и бања . Станот има 78 м2 + 6 м2 подрум ,на  9 кат ( 3 лифта ), централно парно греење, има чист имотен лист. 
Инфо на тел 070 273 497  (од 10 до 20 часот),
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
78 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Запад
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
17.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Булевар Асном
Expand Map
Мобилен
070273497
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба