Назад Сподели

Се продава деловен простор ТЦ Скопјанка

Цена по договор
Опис
Се продава деловен простор во ТЦ Скопјанка сутерен со 2 влеза. 59 м2 со чист имотен лист
Станот
Се продава
Соби
poveke-soben
Спални
1
Квадратура
59 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
25.04.2024
Мобилен
071753843
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба