Назад Сподели

Продавам стан

€ 140
Опис
Продавам стан во Мичурин-Аеродром,84 м2 со централно греење,на први кат,целосно реновиран,со подрум и тераса!Зградата е со лифт,позиционирана на централно место меѓу,училиште,маркети,аптеки..
Станот
Се продава
Слободен од
01.05.2024
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
84 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2000
Реновиран
2021
Објавен
18.03.2024
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Петар Ацев бр 26
Мобилен
077749912
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 140
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба