Назад Сподели

Se izdava nov nevseluvan stan vo Porta Aerodrom, 50 m2

€ 250
Станот
Се издава
Слободен од
18.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
14.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Metodija satoro sarlo 1
Expand Map
Мобилен
071 364 179
Viber
38971364179
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба