Назад Сподели

Стан во ЦЕНТАР НА АЕРОДРОМ

€ 120,000
Опис
Стан со 3 спални, 2 купатила и 4 балкони. Местоположба што многу ретко се објавува за продажба. Мирно и Тивко место. Чиста, урбанизирана средина со подпросечно ниво на бучава. Станот е веднаш вселив. Со станот има безплатен паркинг за 1 возило во цела оптина.
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
4
Квадратура
99 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
1981
Реновиран
1995
Објавен
06.09.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
077958263
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 120,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба