Издавам 2 гаражни места

MKD 3,000
Опис
Издавам гаражни места во затворен простор.
Станот
Се издава
Слободен од
20.05.2023
Соби
ednosoben
Спални
1
Квадратура
13 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2017
Објавен
20.05.2023
Адреса
Ул. 1615 бр.10 Аеродром
Мобилен
070321731
MKD 3,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба