Назад Сподели

Издавам нов двособен стан

€ 450
Опис

Се издава нов невселен двособен стан во Аеродром, во зградата на Голден Арт, со вкупна површина од 45 м2.

Станот располага со една спална соба, дневен дел и опремена кујна, тераса, бања.

Станот се наоѓа на 1-ви кат со лифт и располага со 2 гаражни паркинг места во затворен простор на -1 ниво.

До гаражите има своја остава од 4м2.

Станот се загрева и разладува со сопствен клима сплит систем. 

Адреса: Методија Шаторов Шарло бр.19

Станот
Се издава
Слободен од
20.05.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
45 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
20.05.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Методија Шаторов Шарло бр. 19
Expand Map
Мобилен
070321731
€ 450
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба