Назад Сподели

Мичурин

€ 144,000
Опис
ПРОДАВАМ стан во Мичурин наспроти Димитар Влахов
Дуплекс од 120м2
Две спални 
Дневна со трпезарија и кујна 
Купатило 
Две тераси на прво ниво 
На второ ниво 
Дневна трпезарија и кујна 
Купатило 
Две спални
Голем простор за складирање
144000Е
Станот
Се продава
Соби
poveke-soben
Спални
4
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
120 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
10.07.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Венјамин Мачуковски 20
Мобилен
074203089
Viber
38974203089
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 144,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба