Назад Сподели

Izdavam namesten nevselen stan vo Aerodrom

€ 400
Опис
Izdavam nov nevselen stan vo naselba Aerodrom. Zgradata e nova gradba 2022 godina. Stanot e na treti kat, 57m2, ima kujna, dnevna, trpezarija, dve spalni, eden toalet i edna terasa. Greenjeto e na parno. Ima edno parking mesto na -2 nivo. Cenata e 400 evra. 
Станот
Се издава
Слободен од
06.12.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Реновиран
2022
Објавен
06.12.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Ul Franjo Kruz br. 6
Мобилен
078 289 405
Viber
38978289405
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба